Instalator rurociągów ze znajomością języka francuskiego

IPF GROUP S.A.

Francja, region Normandie Basse , zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. komandytowa (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

INSTALATOR RUROCIĄGÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Miejsce pracy: Francja zachodnia
Data rozpoczęcia: luty 2015

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac związanych z instalacją rurociągów
- organizacja i kontrolowanie pracy grupy na budowie
- pośredniczenie pomiędzy ekipą pracowników a klientem francuskojęzycznym

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- premię stałą
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie oraz dojazd
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania

Wymagania
- kilkuletnie doświadczenie w instalowaniu rurociągów (warunek konieczny!)
- dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny!)
- doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty na budowie
- umiejętność czytania planu izometrycznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji