Instalator klimatyzacji i wentylacji możliwość przyuczenia!!!

Gradient - Chłodnictwo, Klimatyzacja

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jak rozpocząć karierę w dobrze płatnym i cenionym zawodzie?

GRADIENT – Chłodnictwo, Klimatyzacja

– firma z tradycjami –

oferuje Ci taką szansę!

Stanowisko: Instalator klimatyzacji i wentylacji możliwość przyuczenia!!!

Miejsce pracy: Łódź

Na tym stanowisku:

• wykażesz się i rozwiniesz zdolności manualne podczas montażu i serwisu - konserwacji oraz napraw - systemów chłodniczych oraz wentylacyjnych

• zdobędziesz umiejętności przydatne w życiu zawodowym i prywatnym m. in. obsługę klienta, znajomość dokumentacji technicznej itp.

• będziesz wspierał naszych Klientów w dziedzinie techniki chłodzenia

OFERUJEMY:

• RÓŻNORODNOŚĆ - prace wykonujemy czasem w siedzibie firmy, ale częściej bezpośrednio u naszych licznych Klientów na terenie Łodzi oraz województwa, przewidujemy również sporadyczne wyjazdy na terenie całej Polski

• ROZWÓJ - wypracowaliśmy plan szkoleniowy, dzięki któremu poznasz tajniki tego fachu

• STABILNOŚĆ - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat z zarobkami od 36 000 netto rocznie w przedsiębiorstwie o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu!

Jeżeli JESTEŚ:

• chętny do pracy i nastawiony na EFEKT

• solidny, rzetelny, dokładny, punktualny, pewny siebie

• chętny do ciągłej nauki i powiększania kwalifikacji

• zależy Ci by Twoja praca dawała satysfakcję Tobie, pracodawcy i klientowi

to zajęcie jest dla CIEBIE!

Twoje SZANSE rosną jeżeli posiadasz:

• doświadczenie na stanowisku serwisowym

• uprawnienia elektryczne

• umiejętność twardego lutowania miedzi

• wykształcenie zawodowe lub techniczne

• znajomość układów lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub grzewczych

Ale WSZYSTKO czego potrzebujesz aby aplikować to:

• czynne prawo jazdy kategorii B

• możliwość pracy na wysokościach

Jeśli spełniasz te dwa podstawowe warunki to zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas!

Osoby zainteresowane prosimy aplikować klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma powstała 10.01.1984 roku. Pod obecną nazwą działamy od roku 2000. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta