Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się jednostka certyfikująca i inspekcyjna poszukuje kandydatów do pracy jako inspektor/audytor branży rolnej na terenie całej Polski.

Inspektor(ka)/audytor(ka) branży rolnej

Miejsce pracy: Cała polska / centrala firmy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

• Ustalanie terminów i prowadzenie samodzielnych inspekcji terenowych oraz firm branży rolnej na terenie całej Polski

• Przygotowanie raportów w jęz. angielskim na podstawie udostępnionych dokumentów i formularzy

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w bardzo ciekawych kierunkach związanych z odpowiedzialnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi

• Doskonała atmosfera w zespole

• Elastyczne warunki zatrudnienia

Kontakt

Prosimy o nadsyłanie krótkich listów motywacyjnych wraz z CV

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)"

Wymagania

• Wyższe wykształcenie na kierunku związanym z rolnictwem

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację elektroniczną (preferowany dodatkowo jęz. niemiecki lub rosyjski)

• Gotowość do częstych wyjazdów (prawo jazdy, samochód własny lub służbowy)

• Swoboda w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pracy biurowej (Word, Excel, Outlook, Skype)

• Samodzielność i sumienność w organizacji pracy

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma doradcza poszukuje kandydatów do pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości