Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Inspektor

(Pion Rozwoju / Dział Przygotowania Inwestycji i Remontów / Wydział Dokumentacji i Przygotowania Inwestycji)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.:20,21/19

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych; możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Główny zakres obowiązków:

  • kompleksowe przygotowanie i realizacja zadań inwestycyjnych, w tym m.in. wykonywanie wycen opracowań projektowych, przygotowanie materiałów o wybór i współudział w procesie wyboru projektanta, nadzór nad prawidłowym przebiegiem umowy dotyczącej wykonania dokumentacji projektowej, udział w tworzeniu aneksów i porozumień do umów, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • sprawdzanie prawidłowości przygotowanych przez projektantów materiałów do decyzji administracyjnych oraz dokumentacji projektowych
  • przygotowywanie dokumentów merytorycznych do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także udział w pracach Komisji Przetargowych, w procesie wyboru wykonawców robót budowlanych
  • współudział w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje
  • organizowanie spotkań niezbędnych do prawidłowego przygotowania powierzonych zadań inwestycyjnych do realizacji
  • występowanie jako przedstawiciel Spółki w relacjach z wykonawcami, mieszkańcami Dzielnic m.st. Warszawy, innymi urzędami oraz instytucjami w ramach realizowanych i nadzorowanych zadań;
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego budowlanego, mile widziane z zakresu Inżynierii Sanitarnej lub Ochrony Środowiska
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w procesie przygotowywania lub realizacji inwestycji dot. budowy sieci, urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
  • bardzo dobrej znajomości przepisów dotyczących realizacji inwestycji, w tym prawo budowlane, prawo zamówień publicznych oraz prawo o zagospodarowaniu przestrzennym
  • znajomości pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ