Opis stanowiska pracy

Osoba przyjęta na ww. stanowisko będzie wchodziła w skład Zespołu Zarządzania Miejską Siecią Szerokopasmową w Dąbrowie Górniczej, która świadczy usługi 63 jednostkom miejskim oraz mieszkańcom w zakresie sieci 24 hot-spotów. W skład sieci wchodzi 54 km kanalizacji teletechnicznej wraz z kablami światłowodowymi, węzły sieci wraz z zasilaniem i wyposażeniem w urządzenia aktywne oraz centrum zarządzania siecią. Zespół finalizuje prace związane z wyłonieniem wykonawcy, który będzie realizował operacyjnie nadzór nad częścią pasywną sieci. Dodatkowy członek zespołu będzie realizował zadania związane z utrzymaniem pasywnej części sieci w tym głównie na drodze nadzoru nad wykonawcą zadań operatora infrastruktury pasywnej.

Wymagania

Pełna oferta pracy oraz zasady składania dokumentów dostępna w biuletynie informacji publicznej Miasta Dąbrowy Górniczej w zakładce Rekrutacja. Jedynie droga składania dokumentów zamieszczona na stronie BIP będzie brana pod uwagę w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

Gmina Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja