Inspektor w Dziale Prawnym

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Warszawa, mazowieckie

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie projektów decyzji i postanowień administracyjnych
  • przygotowywanie projektów aktów prawnych dla potrzeb Urzędu
  • udzielanie informacji o obowiązujących przepisach

Wykształcenie niezbędne: wyższe, preferowane kierunki prawo lub administracja

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  • praca w podstawowym systemie czasu pracy,
  • praca przy komputerze powyżej 4 godziny dziennie,
  • wykonywanie prac biurowych, obsługiwanie podstawowych urządzeń biurowych,

Wymagania konieczne:

  • dobra znajomość ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016r. poz. 645, z późn. zm.)
  • znajomość ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2016r. poz. 23, z późn. zm.)
  • staż pracy minimum 1 rok

Wymagana pożądane:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • znajomość pakietu MS Office ,
  • umiejętność pracy w zespole,

Wymagane dokumenty:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  • kopia dowodu osobistego,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

W miesiącu poprzedzającym datę publikacji ogłoszenia o naborze wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy nie przekracza 6%.

Do udziału w naborze zachęcamy osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu oraz po uwzględnieniu informacji dotyczących oferowanych warunków pracy.

Aplikacje niewykorzystane w procesie rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone.

Dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Dział prawny” w terminie do 21.10.2016 r. do godz. 15 w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy, przy ul. Ciołka 10 a, pok.120 /sekretariat/.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy i podpisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji- zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).