Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1145409

Dla naszego Klienta renomowanej firmy z wieloletnią tradycją, poszukujemy osób na stanowisko:

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • Udział w tworzeniu, opracowywaniu, aktualizowaniu i wdrażaniu dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych m.in. wewnętrznych polityk, procedur, instrukcji, umów, itp.
  • Wdrażanie procedur i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w oparciu o dane audytowe
  • Monitorowanie przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych osobowych - identyfikacja i analiza procesów przetwarzania danych
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z organami, urzędami, klientami oraz innymi podmiotami w tym odpowiadanie na korespondencję w obszarze danych osobowych
  • Udział w projektach realizowanych w spółce, w zakresie dotyczącym ochrony danych osobowych
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń
  • Realizacja działań edukacyjnych, informacyjnych oraz szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych
  • Obsługa i zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji
  • Wsparcie wszystkich zespołów spółki w zakresie ochrony danych osobowych (konsultacje, wsparcie merytoryczne)
  • Analizowanie wykrytych niezgodności i ocena stanu bezpieczeństwa

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania sytuacji kryzysowych
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy, terminowość w realizacji zadań
  • Doświadczenie w zarzadzaniu ryzykiem
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność, asertywność
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu IT i ochrony danych

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (pełny etat)
  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem
  • Rozwój kompetencji w zakresie ochrony danych osobowych
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych, parking
  • Niekorporacyjną kulturę organizacji

Osoby zainteresowne zapraszam do aplikowania lub kontaktu telefonicznego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland