Inspektor nadzoru spawalniczego cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

DEKRA poszukuje doświadczonego inspektora nadzoru spawalniczego z uprawnieniami IWE do pracy na zasadzie umowy-zlecenia na kontraktach w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków:

- inspekcje i nadzory spawalnicze u wytwórców konstrukcji stalowych/instalacji ciśnieniowych
- nadzór nad dokumentacją
- monitoring postępów prac, expediting
- współpraca z jednostką notyfikowaną, uczestnictwo w odbiorach technicznych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne
- minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- uprawnienia IWE (Międzynarodowy Inżynier Spawalnik)
- gotowość do wyjazdów zagranicznych
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- ciekawą i rozwojową pracę na kontraktach w przemyśle energetycznym, petrochemicznym w Polsce i za granicą
- partnerską atmosferę i profesjonalne podejście do współpracy

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka