Inspektor nadzoru robót sanitarnych

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wprowadzanie wykonawców na roboty remontowe i konserwacyjne, nadzorowanie robót oraz odbiór robót i sporządzanie protokołów odbioru,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych budynków mieszkalnych,
  • ustalanie zakresu robót w oparciu o obowiązujące przepisy prawa,
  • sporządzanie przedmiarów robót z podaniem pozycji KNR,
  • techniczne wsparcie administratorów obiektów w należytym utrzymaniu urządzeń i instalacji w obiektach,
  • udział w ustalaniu przyczyn awarii w lokalach i sporządzanie protokołów szkód,
  • podejmowanie działań w przypadkach występujących zagrożeń,
  • udział w sporządzaniu planów rzeczowo-finansowych dotyczących remontów bieżących i kapitalnych,
  • nadzór techniczny nad realizowanymi aktualnie inwestycjami budowlanymi,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz konsultowanie i wybór rozwiązań od etapu koncepcji, opiniowanie dokumentacji projektowej,
  • weryfikacja zasadności i poprawności wystąpień Generalnych Wykonawców w zakresie robót dodatkowych, zaniechanych i zamiennych,
  • udział w odbiorach inwestycji od Generalnego Wykonawcy oraz udział w przekazywaniu lokali Klientom,
  • diagnozowanie oraz nadzorowanie usuwania usterek,
  • terminowe udzielanie odpowiedzi na pisma lokatorów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy inwestycjach budowlanych w zakresie instalacji,
  • znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych.
  • znajomość obsługi programu kosztorysowego NORMA oraz pakietu Office (Word i Excel).

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM powstała w Warszawie w 1981 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca