Inspektor Nadzoru Robót Sanitarnych

AIM Engineering Sp. z o.o.

50-073 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• pełnienie obowiązków inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej na budowie obiektów mieszkalnych oraz biurowo-usługowych,
• nadzór nad procesem wykonywania robót, weryfikacja projektów, analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych, prowadzenie przetargów, kontrola kosztów i harmonogramu prac, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji, przygotowywanie raportów technicznych,
• koordynowanie prac wykonawców instalacyjnych na budowie,

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• pracę przy niestandardowych projektach,
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów.

Wymagania

• posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektorów nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
• wykształcenie wyższe techniczne,
• praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,
• minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu obiektów kubaturowych
• znajomość programów: MS Office, AutoCad, MS Project,
• umiejętność pracy w zespole,
• komunikatywność i dyspozycyjność.
• znajomość języka angielskiego, również technicznego, będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

AIM Engineering Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym i kompletnym zarzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie