Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych

AIM Engineering Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • pełnienie obowiązków inspektora nadzoru robót elektrycznych i niskoprądowych na budowie obiektów mieszkalnych oraz biurowo-usługowych,
  • nadzór nad procesem wykonywania robót elektrycznych, weryfikacja projektów, analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych, prowadzenie przetargów, stała kontrola kosztów i harmonogramu prac, dokonywanie i udział w odbiorach robót i instalacji, przygotowywanieraportów technicznych,
  • znajomość i umiejętność egzekwowania i przestrzegania przepisów BHP,
  • koordynowanie prac wykonawców instalacyjnychna budowie,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektorów nadzoru robót elektrycznych oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu obiektów kubaturowych w ścisłej zabudowie miejskiej,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad, MS Project,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność i dyspozycyjność.
  • znajomość języka angielskiego, również technicznego, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę przy projektach niestandardowych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

AIM Engineering Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym i kompletnym zarzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria