INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY BUDOWLANEJ (NR 0729)

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0729

Obowiązki:

- wysokość wynagrodzenia uzależniona od stażu pracy i poziomu wykształcenia
- pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz nagrody jubileuszowe

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • do kierowania robotami budowlanymi w opisanej specjalności

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Miejsce pracy: Podchorążych 33, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1. CV. 2. List motywacyjny. 3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2006/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w formie papierowej listownie na adres RZI Bydgoszcz lub osobiście w siedzibie Rejonowego Zarządu Infrastruktury Bydgoszcz, ul. Podchorążych 33, w kancelarii, w zamkniętej kopercie, w godzinach 7.30-11.30 i 13.30-15.30 w terminie do dnia 06.03.2019 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Telefon: 261 413 882

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy