Inspektor Nadzoru instalacji HVAC i wodno-kanalizacyjnych (CQC Manager) ze znaj. j.angielskiego

TKS Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 r, zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych i sieci.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inspektor Nadzoru instalacji HVAC i wodno-kanalizacyjnych (CQC Manager) ze znajomością j.angielskiego

Miejsce pracy: Słupsk (okolice), Redzikowo (pow. słupski)

Opis stanowiska pracy:

Nadzór nad jakością wykonywanych instalacji HVAC i wod-kan zgodnie z dokumentacją techniczną w zakresie

sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu (Plan Kontroli Jakości) oraz raportowanie (Dzienne Raporty Jakości),

  • sprawdzanie na bieżąco dostaw materiałów i sprzętu pod kątem zgodności z zaakceptowaną przez Inwestora dokumentacją,
  • sprawdzanie na bieżąco jakości wykonywanych instalacji,
  • przygotowanie prób technicznych instalacji i weryfikacja wyników,
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z nadzorem Jakości Generalnego Wykonawcy (Contractor Quality Manager -USA) oraz innych podwykonawców (PL).

Wymagania:

  • dyplomowany Inżynier Instalacji Sanitarnych z min. 5 letnim doświadczeniem w wykonywaniu prac będących przedmiotem kontraktu,
  • wymagany stopień znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 intermediate/B2 upper/post-intermediate (rozumienie dyskusji na tematy techniczne z zakresu swojej specjalności, prowadzenie normalnej rozmowy z rodzimym użytkownikiem danego języka, umiejętność formułowania przejrzystych wypowiedzi ustnych i pisemnych, a także wyjaśnienie swojego stanowiska w sprawach będących przedmiotem dyskusji),
  • wymagana stała obecność na budowie podczas wykonywania prac.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • dobre warunki pracy i płacy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie