Inspektor Nadzoru Elektrycznego

GE Power

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:
• koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
• kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac
• Przeprowadzenie oceny wizualnej prowadzonych prac pod kątem poprawności wykonania
• Identyfikacja materiałów oraz narzędzi/wyposażenia niezbędnych do wykonania prac oraz odpowiedniego zabezpieczenia i przechowywania materiałów i narzędzi/wyposażenia wobec wszystkich podległych pracowników, podwykonawców
• Prowadzenie poprawnej dokumentacji prac w zakresie branży elektrycznej
• Opiniowanie i zatwierdzanie opracowań formalnych i technicznych wykonywanych przez podwykonawców
• Udział w odbiorach częściowych oraz wymaganych testach instalacji
• Przygotowanie i składanie szczegółowego raportu z przebiegu wykonania prac montażowych przełożonym

Wymagania

• wykształcenie techniczne, o specjalności elektrycznej
• doświadczenie w nadzorowaniu prac elektryczno- montażowych
• uprawnienia SEP zgodnie z wymogami prawa budowlanego mile widziane
• mile widziane doświadczenie w inwestycjach budowy bloków energetycznych
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
umiejętności wyznaczania priorytetów, delegowania, dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kategorii B
• gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria