INSPEKTOR NADZORU - branża ogólnobudowlana, sanitarna, elektryczna - Nowy Targ i okolice

UNI-FORM

Nowy Targ, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

1. Reprezentowanie Zamawiającego - na mocy odrębnych pełnomocnictw - wobec władz, urzędów i Generalnego Wykonawcy w postępowaniach i czynnościach związanych z przygotowaniem i wykonaniem budowy

2. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.

3. Kontrola realizacji harmonogramu rzeczowego i finansowego robót.

4. Dokonywanie odbiorów technicznych w okresach rozliczeniowych i akceptowanie protokołów odbioru robót stanowiących podstawę do fakturowania, udział w pracach komisji odbioru ostatecznego inwestycji od Generalnego Wykonawcy i przekazania jej użytkownikowi oraz udział w komisyjnych przeglądach obiektu w okresie gwarancji.

5. Kontrola i potwierdzenie prawidłowości przerobów wystawianych przez Generalnego Wykonawcę na rzecz Zamawiającego – jako podstawy do ich realizacji, prowadzenie rejestru wydatkowanych kwot na prowadzenie robót oraz wykonywanie sprawozdawczości dla Zamawiającego w tym zakresie.

6. Weryfikacja w uzgodnieniu z Zamawiającym ewentualnych zamiennych rozwiązań technicznych proponowanych przez Generalnego Wykonawcę bądź jego podwykonawców oraz opracowań projektowych wykonanych przez Generalnego Wykonawcę lub na jego zlecenie. Kompletowania wszystkich świadectw dopuszczenia, atestów, oświadczeń dostawców oraz indywidualnych dokumentacji technicznych wyrobów jednostkowego stosowania oraz wyników testów i prób urządzeń na budowie.

7. Obowiązki zgodnie z ustawą Prawo Budowlane

Wymagania

Wymagane
1. uprawnienia budowlane bez ograniczeń
2. obsługa komputera
3. dyspozycyjność
4. prawo jazdy kat. B
5. doświadczenie na stanowisku kierownika robót bądź inspektora nadzoru inwestorskiego

Mile widziane
1. kosztorysowanie
2. znajomość programów CAD
3. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
4. OSOBY PROWADZĄCE WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2001r i zajmuje się projektowaniem, nadzorami inwestors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie