Human & Hunter Sp. z o.o.

Inspektor Jakości

Miejsce pracy: Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

OPIS STANOWISKA:

  • Kontrola i nadzór nad produkcją seryjną;
  • Kontrola wymiarowa detali;
  • Odbiór dostaw;
  • Blokowanie potencjalnego wadliwego materiału, komponentu, wyrobu;
  • Nadzorowanie materiału niezgodnego (fizycznie i w systemie);
  • Weryfikacja niezgodności kart braków i niezgodnego materiału;
  • Inicjowanie i koordynowanie akcji sortujących;
  • Rozwiązywaniebieżących sytuacji na linii produkcyjnej;
  • Wsparcie Inżynierów Jakości w ustalonym obszarze działania;
  • Przestrzeganie wymagań klienta;
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (raporty, wizualizacje);
  • Realizacja pomiarów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego (współrzędnościowe maszyny pomiarowe DEA, ZEISS – oprogramowanie PS-DMIS, MODUS);
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel);
  • Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, obowiązkowość.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w systemie 3-zmianowym;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Współfinansowanie kart sportowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.