International Automotive Components Sp. z o.o.
W firmie IAC liczy się dla nas wnętrze. Ponad 160 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym plasuje nas na czele branży. Elementy wnętrz samochodowych, produkowane przez IAC powodują, że samochody w nie wyposażone są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Poniżej znajduje się opis jednego ze stanowisk, dostępnych aktualnie
w IAC Polska Sp. z o.o.

Inspektor Jakości

Miejsce pracy: Opole

Nr referencyjny: ij/11/2018

Opis Stanowiska:

  • Kontrola 100% produkcji
  • Raportowanie zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi w organizacji
  • Ścisła współpraca z operatorami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Profil Kandydata/tki:

  • Preferowane doświadczenie w branży produkcyjnej (mile widziane w jakości)
  • Skrupulatność i dokładność
  • Wysoka proaktywność i odpowiedzialność
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków, bezpłatny transport)
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju, współuczestniczenie w budowaniu zakładu, wdrażaniu rozwiązań
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie
Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV
poprzez kliknięcie przycisku "Aplikuj".
International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych.
IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc.
W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów.
IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych.
IAC na całym świecie zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników.