Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko

Inspektor jakości

Nr ref.: 33160
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakościowa produktów w trakcie procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie pomiarów oraz badań produkowanych detali,
  • wykonywanie kontroli wejściowej materiału,
  • szkolenie operatorów ze standardów jakościowych,
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych,
  • sporządzanie sprawozdań z prowadzonej działalności.

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych np. spektrometr, suwmiarka
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, Windows),
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • dokładność, systematyczność, terminowość.

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • praca w przyjaznej atmosferze w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • możliwość dłuższej współpracy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)