Opis stanowiska pracy

YS Poland Autoparts Sp. z o.o. w Pyskowicach (Gliwicach), firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji stalowych komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje:

Inspektor Jakości

miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • kontrola jakościowa produktu na linii produkcyjnej
  • przeprowadzanie inspekcji wejściowej i końcowej
  • opracowywanie instrukcji jakościowych
  • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych na linii produkcyjnej i od klienta
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • wykonywanie pomiarów części dla produkcji i nowych wdrożeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkcyjnej mile widziane
  • umiejętność wykorzystywania urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpłatne ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV

Prezentacja firmy

YS Poland Autoparts Sp. z o. o. firma produkcyjna specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis