Inspektor działu kontroli jakości

Max Power Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

INSPEKTOR DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI
miejsce pracy: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
·Koordynowanie i pomoc w przyjmowaniu dostaw
·Wykonywanie prac typu rework oraz selekcji
·Raportowanie wyników jakościowych
·Koordynowanie działań poreklamacyjnych
·Realizowanie wskazanych pomiarów
·Realizowanie testów montażu

WYMAGANIA:
·Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS office
·Znajomość j. angielskiego
·Obsługa narzędzi pomiarowych
·Doświadczenie na stanowisku inspektor/kontroler jakości min.1rok
·Dokładność i sumienność
·Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
·Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
·Stabilne zatrudnienie przez naszą Agencję Pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
·Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych kwalifikacji
·Pracę w systemie 1-zmianowym

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji