Inspektor ds. Windykacji Sądowej

Hoist Polska Sp. z o.o.

50-116 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Navi Lex jest częścią grupy Hoist, wiodącego partnera restrukturyzacji zadłużenia dla banków i instytucji finansowych w całej Europie. Firma działa obecnie w 9 krajach Europy zachodniej i środkowej, zatrudniając ponad 1200 pracowników. W związku z rozwojem spółki w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

• uzupełnianie danych w systemie na podstawie tytułów wykonawczych,
• przygotowanie i kierowanie pozwów,
• kompletowanie dokumentacji,
• ewidencjonowanie przychodzących postanowień,
• przeglądanie dokumentacji,
• kontakt telefoniczny z Sądami i urzędami,
• udzielnie odpowiedzi na wezwania z Sądów i urzędów,
• kontrolę procesów wydruku.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (prawo, administracja),
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• miła znajomość podstaw postępowania cywilnego i administracyjnego,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym,
• szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających twoje kompetencje,
• interesujące i pełne wyzwań stanowisko,
• pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną
programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy i ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Hoist Polska Sp. z o.o. (wcześniej Kancelaria Navi Lex sp. z o.o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura