Inspektor ds. rozliczeń z członkami i najemcami

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus

Warszawa, mazowieckie

OGŁOSZENIE
Rada Nadzorcza Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ursus"
w Warszawie

ogłasza
K O N K U R S
na stanowisko

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa interesantów, comiesięczna aktualizacja danych związanych z naliczeniem opłat za użytkowanie lokali, analiza i uzgadnianie kont,
  • prowadzenie ewidencji analitycznej w zintegrowanym systemie rozliczeń, bieżące księgowanie wyciągów bankowych, przesyłanie rozksięgowanych wyciągów bankowych do modułu finansowo-księgowego, windykacja należności, obsługa systemów bankowości elektronicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • obsługa urządzeń biurowych obsługa komputera
  • punktualność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • rodzaj umowy — na okres próbny,
  • wynagrodzenie — do 3.100 zł/miesięcznie + 20 % premii uznaniowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 25 lutego 2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.