Inspektor ds. ochrony i czystości

Klient InfoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Lider w zakresie ochrony i sprzątania zatrudni z regionu wielkopolski doświadczonego w branży specjalistę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie podległych placówek,
  • koordynowanie spraw związanych z zatrudnionymi pracownikami,
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • ścisła współpraca z kadrą managerską,

Wymagania:

  • doświadczenie w branży usług ochrony i profesjonalnego sprzątania,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność i dynamizm w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B

Zapewnimy:

  • umowę o pracę,
  • stałe atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia w dużej firmie,
  • szkolenie oraz wsparcie przełożonych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, telefon, komputer itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.