INSPEKTOR DS. OBSŁUGI TECHNICZNEJ

​JELCZ Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice , Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa techniczna reklamacji na pojazdy w oparciu o obowiązujące warunki gwarancji
  • otwieranie zleceń i projektów serwisowych
  • wystawianie dokumentacji na reklamacje Użytkowników pojazdów
  • zlecanie usług serwisowych dla właściwych Autoryzowanych Stacji Obsługi, monitorowanie ich realizacji oraz rozliczanie wykonania
  • organizowanie zabezpieczenia materiałowego zlecanych usług serwisowych zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez ASO
  • przygotowywanie do zatwierdzenia faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie (zalecane techniczne)
  • dobra znajomość obsługi komputera (excel, word)
  • komunikatywność (częste rozmowy telefoniczne)
  • znajomość budowy pojazdów mechanicznych (podstawowa)
  • prawo jazdy min. kat. “B”

Oferujemy:

  • konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego - zapewniamy fundusz szkoleniowy do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uzupełniania wiedzy; kursy nadające lub odnawiające uprawnienia oraz doskonalenie znajomości języków obcych
  • dodatek motywacyjny

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Biuro / Dokumentacja