Inspektor ds. kontroli jakości

PROFESSIONAL

Chorzów, śląskie

Od: PROFESSIONAL
Miejsce pracy: Chorzów

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżące przeprowadzanie operacji kontrolnych i pomiarowych
  • Potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów z założonymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne, ew. średnie pod warunkiem 3-letniego doświadczenia, kierunki: produkcja, budowa maszyn, budowlane techniczne, elektryczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości
  • Znajomość języka angielskiego /min. w stopniu b1/
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Znajomość programów: Microsoft Office, SAP

Uprawnienia/Certyfikaty – mile widziane

W zależności od rodzaju stanowiska:

  • Uprawnienia elektryczne
  • Uprawnienia do wyk. badań nieniszczących /VT, PT, MT/
  • Uprawnienia radiograficzne RT

Inne:

  • Komunikatywność na wysokim poziomie
  • Samodzielność
  • Elastyczność
  • Umiejętność zarządzania projektem
  • Prawo Jazdy: nie dotyczy

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Długoletnią współpracę przy międzynarodowych projektach
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość awansu
  • Możliwość kontraktów zagranicznych na bardzo dobrych warunkach finansowych
  • Wysokość zarobków: 3500-7000 netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.