FAIST ChemTec Sp. z o.o.

Inspektor ds. jakości

Od: FAIST ChemTec Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Złotoryja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie min średnie techniczne,
  • doświadczenie w kontroli jakości w firmie produkcyjnej (min 2 lata),
  • znajomość MS Office2003/2010,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność.

Wymagania mile widziane:

  • znajomość normy ISO 9001 i ISO TS 16949,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość narzędzi jakości (MSA, 8D).

Opis stanowiska pracy/zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentów jakościowych na linii produkcyjnej,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • kontrola wejściowa surowców,
  • udział w próbach technicznych,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • postępowanie z wyrobem niezgodnym/ zwolnienia warunkowe,
  • przygotowanie i kontrola pierwszych wzorców,
  • nadzór nad magazynem wyrobów niezgodnych,
  • nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
  • udział w próbach laboratoryjnych,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy i centralą.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie regulaminowe + dodatki okolicznościowe,
  • zatrudnienie na pełen etat- umowa o pracę,
  • pracę w zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę stacjonarną,
  • ruchomy czas pracy.