Opis stanowiska pracy

Realizacja zadań służby bhp, określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny pracy (Dz. U. Nr 109 Poz. 704 z późn. zmianami).

Wymagania

1. Wykształcenie techniczne/wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy tj. studia magisterskie, studia podyplomowe, ukończona szkoła BHP – WARUNEK KONIECZNY

2. Czynne prawo jazdy kat. B

3. Komunikatywny język angielski

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę w pracy
Samodzielność działania
Możliwość rozwoju zawodowego
Premie
Umowę o pracę

Praca w Biskupicach Podgórnych

Prezentacja firmy

Ze względu na potrzeby polskich pracodawców powstało Centrum Obsługi Biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Doradztwo / Konsulting