Opis stanowiska pracy

Oddział GE Aviation, Dzierżoniów specjalizuje się w produkcji precyzyjnych komponentów dla przemysłu lotniczego (podzespoły do silników oraz elementy podwozi samolotów). Firma posiada centra obróbcze CNC (frezarki i tokarki).

Do Twoich zadań będzie należało:
- Prowadzenie szkoleń wstępnych pracowników oraz organizowanie i dokumentowanie szkoleń okresowych bhp
- Opracowywanie i tworzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie
- Kontrola stanowisk pracy pod kątem przestrzegania przepisów bhp i p.poż.
- Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej
- Współpraca z wewnętrznymi zespołami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

Wymagania

Oczekujemy:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy albo pokrewne
- Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w branże produkcyjnej
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS OfficeDobra znajomość języka angielskiego
- Samodzielności, dokładności, systematyczności
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie + pakiet benefitów.
- Możliwość doskonalenia zawodowego.

Prezentacja firmy

GE Aviation w Dzierżoniowie specjalizuje się w produkcji precyzyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska