Opis stanowiska pracy

  • Współtworzenie polityki BHP dla Spółki
  • Współdziałanie z Służbą Zdrowia w zakresie profilaktyki zdrowotnej pracowników ASK Poland
  • Kompleksowa obsługa zdarzeń wypadkowych (m. in: przeprowadzanie dochodzeń powypadkowych)
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • Uczestniczenie w posiedzeniach Zakładowej Komisji zajmującej się problematyką BHP
  • Co najmniej raz w roku przeprowadzanie okresowych analiz stanu BHP w Zakładzie pracy
  • Opracowywanie kart ryzyka zawodowego
  • Aktywne działanie zmierzające do poprawy warunków pracy w Zakładzie ASK Poland
  • Planowanie, uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestrów pomiarów
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad BHP
  • Nadzór nad prawidłowością doboru środków gaśniczych
  • Nadzór nad konserwacją i serwisowaniem sprzętu gaśniczego
  • Organizacja i przeprowadzanie ewakuacji
  • Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej
  • Współpraca z organami zewnętrznymi PIP, SANEPID, WIOŚ, Straż Pożarna

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia ppoż

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inne