Inspektor ds. BHP z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-Trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Inspektor ds. BHP
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie dokumentacji związanej z BHP
• Prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu BHP
• Przeprowadzanie postępowań powypadkowych
• Bieżące doradztwo i sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem
przepisów BHP
• Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
• Sporządzanie raportów na potrzeby firmy

Wymagania:
• Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
• Wykształcenie kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny
pracy
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość przepisów bezpieczeństwa pracy
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Prace w miłej atmosferze
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aktualnego CV