Inspektor ds. BHP/ Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Włoszczowa

BHP-Center

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Do nowo otwartego projektu szkoleniowego firma BHP-Center poszukuje Inspektorów ds. BHP, Starszych Inspektorów ds. BHP, Specjalistów ds. BHP i PPOŻ na terenie woj, świętokrzyskiego (Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Włoszczowa)

Oferujemy możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności przy ciekawych projektach szkoleniowych u klienta zewnętrznego.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub kursy podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

Tytuł inspektora lub specjalisty ds. BHP;

Co najmniej roczny staż pracy w służbach BHP;

Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP;

Prawo jazdy kat. B.;

Uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP i przeciwpożarowych;

Aktualne szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służb BHP;

Dobra znajomość systemu zarządzania problematyką BHP;

Posiadanie własnego projektora multimedialnego;

Zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

Samodzielność i odpowiedzialność;

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla jednostek MON oraz język angielski na poziomie min. średnio zaawansowanym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki

- możliwość rozwoju i awansu

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm pod względem BHP, PPOŻ oraz badań środowiska pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
40PLN - 150PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting