Inspektor ds. BHP i ochrony środowiska

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłowej, poprzez 40 lat własnych doświadczeń dotyczących produkcji okapów kuchennych zajęła pierwsze miejsce na rynku światowym. Jest ona również liderem w sektorze produkcji silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Jelczu-Laskowicach poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w dziale BHP i Ochrony Środowiska.

Zakres obowiązków

• realizacja zadań wynikających z obowiązków służb BHP (przygotowywanie raportów i analiz, prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników, udział w opracowywaniu ocen ryzyka zawodowego, nadzór nad dokumentacją etc.),

• nadzór nad prawidłowym zarządzaniem gospodarką odpadami,

• prowadzenie audytów wewnętrznych ISO 14001 i udział w audytach zewnętrznych,

• współpraca z działem produkcji i inżynieringu w zakresie wdrażania narzędzi WCM,

• wdrażanie usprawnień z zakresu BHP i ochrony środowiska na wybranych obszarach.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• atrakcyjny pakiet benefitów,

• interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole,

• uczestnictwo we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań w międzynarodowych grupach projektowych,

• szkolenia i możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej,

• wykształcenie wyższe i ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,

• certyfikat audytora wewnętrznego ISO 14001 oraz praktyczna znajomość normy,

• praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point),

• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• komunikatywność, nastawienie na wynik, umiejętność zarządzania grupą projektową,

doskonała organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Inne