Inspektor ds. bezpieczeństwa - Odrzywołek koło Grójca

ID Logistics Polska S.A.

Odrzywołek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• nadzór i koordynacja pracy pracowników agencji ochrony
• przeciwdziałanie szkodom, stratom i aktywnościom przestępczym na terenie firmy
• przeprowadzanie kontroli osób, pojazdów i towarów na terenie firmy
• obsługa systemów zabezpieczenia technicznego (monitoring, kontrola dostępu, system włamaniowy)
• prowadzenie dokumentacji związanych z kontrolą bezpieczeństwa
• raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących
• współtworzenie procedur i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony firmy

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• niekaralność
• doświadczenie i umiejętność obsługi systemów zabezpieczenia technicznego
• zdecydowanie i skuteczność w działaniu
• umiejętność współpracy z innymi, kreatywność
• książeczka sanepid
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
• licencja pracownika ochrony (mile widziana)

Oferta:
• umowę o pracę (pełny etat)
• atrakcyjny system premiowy
• zmianowy system pracy

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ochrona