Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor BHP

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

• przeprowadzanie systematycznych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP

• organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia

• bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

• zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe o specjalności „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” lub studia podyplomowe w tym zakresie.

• uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej

• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

• zatrudnienie od 05.11 do końca marca 2019

• dogodną formę zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zatrudnienie w międzynarodowej firmie

• bogaty pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.