inspektor BHP

FDM

Chojęcin, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA

  • Biegła znajomość przepisów BHP i PPOŻ,
  • Uprawnienia inspektora BHP,
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego jako Inspektor / Specjalista ds. BHP (doświadcznie w jedn. produkcyjnych będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie min. średnie,

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad zgodnością procedur i dokumentacji z wymogami przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP
  • Przeprowadzanie kontroli warunków BHP oraz przestrzegania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP (szkolenia wstępne, okresowe)
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

Prezentacja firmy

Firma FDM istnieje od 2011r, specjalizuje się w produkcji i sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska