Inside Sales Specialist (e-commerce)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego klienta, bardzo dynamicznie rozwijającej się spółki marketingowo-technologicznej działającej na przecięciu dwóch dyscyplin - marketingu produktów branży FMCG oraz e-commerce poszukujemy obecnie kandydatów/tek na stanowisko Inside Sales Specialist

Nr ref.: 41381
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

? nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w kanale B2B (branża FMCG)

? weryfikacji rynku pod kątem pożądanych obecnie usług e-commerce

? realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych (efektywne umówienie spotkania)

? raportowanie postępów w systemie CRM

Oczekiwania:

? Doświadczenie w sprzedaży, w szczególności telefonicznej (poparte wynikami realizacji celów)

? Umiejętności sprzedażowe – skuteczna argumentacja handlowa prowadząca do osiągania celów

? Nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

? Zaangażowanie, systematyczność w wykonywaniu codziennych obowiązków

? Wysoka motywacja, inicjatywa i entuzjazm w działaniu

Oferta:

? umowa o pracę tymczasową (z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta)

? możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych

? samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe

? atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy i premii uzależnionej od uzyskanych wyników

? lokalizację w biurze przy Polu Mokotowskim – na Mokotowie, a z dala od Mordoru

? niezbędne narzędzia pracy (laptop + smartfon + słuchawki)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)