Infrastructure Support Analyst with French

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób z dobrą znajomością języka francuskiego oraz doświadczeniu w obszarze IT do pracy w Katowicach.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
  • Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
  • Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux / Unix / Windows
  • Doświadczenie w pracy z Vmware
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju w obszarze IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
  • Duże możliwości rozwojowe
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.