Klient infoPraca.pl

Informatyk

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Utrzymanie sprzętu (Stacje Robocze, Windows serwer, Backup)
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Administrowanie Bazami Danych (SQL)
  • Analiza problemów sprzętowych, wprowadzanie procedur naprawczych
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne udzielane pracownikom firmy
  • Zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych
  • Zarządzanie sprzętem teleinformatycznym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie: minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w posługiwaniu się anglojęzyczną dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerów, praktyczna znajomość AD
  • Znajomość systemów VMware
  • Podstawowa wiedza z zakresu Storage Area Network
  • Zdolności analitycznych i dobrej organizacji własnej pracy
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość systemów archiwizacji danych
  • Efektywnej komunikacji ustnej i pisemnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Wsparcie przełożonego
  • Pakiet socjalny
  • Komputer i telefon służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.