Opis stanowiska pracy

Do naszego grona chętnie zaprosimy pasjonata informatyki, praktyka z pomysłami na usprawnienie działań informatycznych dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej organizacji.

Dedykowane zadania na stanowisku pracy:
- pomoc w obsłudze i nadzór nad infrastrukturą informatyczną (Helpdesk)
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu IT,
- zakup, instalacja, konfiguracja i nadzór nad funkcjonowaniem sprzętu oraz aplikacji,
- kontrolowanie i utrzymywanie ciągłości działania infrastruktury sieciowej/serwerowej.

Wymagania

Do udziału w rekrutacji zapraszamy dobrze zorganizowanych, kreatywnych, samodzielnych, cechujących się wysoką kulturą osobistą, otwartością i entuzjazmem kandydatów, którzy posiadają:

- wykształcenie co najmniej średnie,
- doświadczenie w zakresie konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego,
- wiedzę w zakresie środowiska Windows,
- znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem sieciami LAN/WAN,
- umiejętności w zakresie konfiguracji urządzeń sieciowych,
- umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów z zakresu IT.

Z uwagi na dynamiczny rozwój organizacji oraz pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w trakcie zatrudnienia kandydat może rozwijać swoje umiejętności szczególnie w zakresie:
- systemu Linux (Debian, Ubuntu) w wersji serwerowej,
- rozwiązań wirtualizacji (szczególnie Proxmox),
- mechanizmów wirtualizacji (HVM, QEMU, LXC),
- NFS, iSCSI, LVM, RAID (sprzętowy),
- Windows Serwer 2k12, 2k16,
- serwera Apache2, Mysql oraz konfiguracji DNS,
- sieci LAN, WAN, VPN,
- serwerów HP, IBM od strony sprzętowej,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie w III filarze),
- pracę w gronie specjalistów,
- możliwość dynamicznego rozwoju w nowoczesnej organizacji.

Prezentacja firmy

Firma Integart Sp. z o.o. została założona w 1994 na bazie wieloletniego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia