Opis stanowiska pracy

Ottensten Polska Sp. z o.o. - firma handlowa z branży narzędziowej zatrudni informatyka w nowej siedzibie w Stargardzie .

Czas wykonywania pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku .

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemów Windows,

- bardzo dobra znajomość systemów Windows Server,

- dobra znajomość systemu Linux,

- dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych,

- bardzo dobra znajomość MS Excel.

Mile widziane:

znajomość AD, VPN, wirtualizacji, usług terminalowych, MS SQL.

Obowiązki:

- Utrzymanie i rozwój całej infrastruktury IT w centrali i oddziałach,

- Wsparcie dla użytkowników końcowych,

- Projektowanie i implementacja rozwiązań z zakresu IT w odpowiedzi na

zmieniające się wymagania.

Oferujemy:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Oferujemy pracę w miłym ambitnym zespole, elastyczność, możliwość nauki.

Podania o pracę, CV, aktualne zdjęcie oraz propozycję oczekiwanego wynagrodzenia za godzinę pracy prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

uwaga: tylko kompletne oferty będą rozpatrywane!!!

Prezentacja firmy

Firma Ottensten Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako filia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Internet / e-commerce