Opis stanowiska pracy

Zespół Techmedia to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, osiągająca stały wzrost przychodów ze sprzedaży na poziomie 150% rocznie. TechMedia to zespół, który tworzą młode, ambitne i kreatywne osoby łączące pracę zawodową ze swoją pasją. TechMedia to wartość indywidualnych i niepowtarzalnych projektów tworzonych dla klientów. TechMedia to klienci wyjątkowi i wymagający, oczekujący najwyższej jakości i nieszablonowej obsługi.

Jeśli jesteś ambitny/a, nie znosisz nudy i monotonii, lubisz nowe wyzwania, chcesz rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić swoją kreatywność? - dołącz do nas, a my Ci w tym pomożemy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, stale powiększającego się grona naszych klientów, w związku z planami dalszego rozwoju firmy i poszerzania oferty wynikającymi ze strategii na 2015r., poszukujemy osób do pracy na stanowisku Informatyk.

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą za opiekę serwisową nad sprzętem informatycznym i oprogramowaniem klientów biznesowych firmy, wdrożenia nowych rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych u klientów, utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami, przygotowywanie ofert handlowych i przyjmowanie zamówień.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • ścieżkę kariery zawodowej
  • dostęp do najnowszych technologii
  • ciekawą, pozbawioną monotonii pracę
  • niezależność finansową

Oferty zawierające cv ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mail podany na stronie www firmy w zakładce praca z dopiskiem w temacie wiadomości: RF 0505 I do dnia 31.05.2015r.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami, którzy prześlą kompletną aplikację.

Osobom zainteresowanym powyższym stanowiskiem zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • miłej aparycji
  • podstawowej znajomości zagadnień obsługi klienta biznesowego
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet, poczta)
  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows Xp, Vista, 7
  • dobrej znajomości zagadnień sieciowych TCP/IP
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym
  • silnej motywacji oraz chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Mile widziane - dodatkowe atuty kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży komputerowej
  • znajomość zagadnień VoIP
  • znajomość urządzeń fiskalnych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja)

Prezentacja firmy

Tech-Media to zespół młodych, kreatywnych i ambitnych osób, które... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
motywacyjne, zależne od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż