Opis stanowiska pracy

Z związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: FAL- INF/07/2014

Rozpoczęcie współpracy: od lipca 2014r.

Wymiar współpracy: ok. 6-10 h tygodniowo na podstawie umowy zlecenia

Liczba miejsc: 1 osoba

Obowiązki:

•konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb stanowisk pracy;

•reinstalacja stanowisk komputerowych;

•diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem;

•analiza zasobów sprzętu komputerowego i oprogramowania, formułowanie wniosków w zakresie ich wymiany lub uzupełnienia;

•drobne naprawy i wymiany sprzętu komputerowego;

•instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych Windows;

•re-instalacje systemu oraz konfiguracja sterowników;

•wsparcie pracowników FAL w przypadkach problemów z obsługą komputerów i

konfiguracją oprogramowania, w tym poczty elektronicznej;

•szkolenie pracowników z zakresu obsługi programów komputerowych

stosowanych w Fundacji;

•przygotowywanie i nadzór nad wprowadzaniem nowych programów

komputerowych;

•przydzielanie uprawnień użytkownikom na serwerze, FTP i poczty elektronicznej;

•zmiana haseł dostępu, prowadzenie ewidencji haseł;

•zabezpieczanie komputerów przed wirusami;

•zapewnienie łączności elektronicznej FAL;

• zabezpieczanie ciągłości funkcjonowania infrastruktury informatycznej;

•nadzór nad prawidłową pracą serwera – tworzenie kopii bezpieczeństwa a w razie awarii jak najszybsze przywrócenie działania;

•realizacja zadań związanych z utrzymaniem systemu informatycznego;

•archiwizowanie i zabezpieczanie baz danych;

•konfigurowanie stanowisk w sieci komputerowej;

•sporządzanie informacji i analiz z zakresu informatyki;

•zabezpieczanie komputerów przed ściąganiem z Internetu niepożądanych programów;

•współpraca przy wdrażaniu CRM;

• współpraca przy uruchamianiu streamingu z części żłobkowej;

•optymalizowanie wydajności systemu z uwzględnieniem wymagań i specyfiki

działalności

Oferujemy:

•współpracę z organizacją o uznanej pozycji w środowisku NGO;

•pracę w młodym dynamicznym zespole;

•zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;

•referencje na zakończenie współpracy.

Proces rekrutacji:

1.ETAP – przyjmowanie i analiza dokumentów aplikacyjnych; selekcja;

2.ETAP – spotkanie w biurze z wybranymi osobami, realizacja zadań przez kandydatów/kandydatek; selekcja;

3.ETAP – rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem władz organizacji; selekcja;

4.ETAP – spotkanie grupowe z wybranymi osobami (Assessment Center); wdrożenie w działalność organizacji;

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w ww. zakresie;

• samodzielność, rzetelność, sumienność.

Istnieje możliwość podjęcia współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego.

Prosimy o uwzględnienie numeru referencyjnego w tytule e-maila: FAL-INF/07/2014

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

WAŻNE! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Osoby, które złożyły swoje oferty pracy w Fundacji Aktywności Lokalnej (lub naszych klientów) w minionych dwóch latach, a są zainteresowane ww. pracą bardzo prosimy o złożenie aktualnej oferty (z aktualnym CV!).

Fundacja Aktywności Lokalnej (zał. w 2007) od początku dynamicznie rozwija działalność szkoleniowo-doradczą, w szczególności specjalizując się w prowadzeniu zajęć z umiejętności miękkich (rozwój osobisty i zawodowy) dla różnych grup odbiorców. Kadra Fundacji to grono wykwalifikowanych specjalistów – trenerów, doradców i konsultantów, która pracowała przy ponad 100 projektach szkoleniowo-doradczych. FAL prowadzi agencję zatrudnienia oraz instytucję szkoleniową. FAL jest też wydawcą „Inicjatyw Obywatelskich” – dodatku do regionalnego wydania Gazety Wyborczej oraz angażuje się ogólnopolskie akcje społeczne, m.in. Masz Głos – Masz Wybór, Razem’89.

Obecnie FAL jest realizatorem m.in. innowacyjnego projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, którego założeniem jest wypracowanie modelu współpracy międzysektorowej wspierającego godzenie życia zawodowego i prywatnego opartego o ideę flexicurity (dot. matek i ojców dzieci do lat 3). Projekt realizowany jest w partnerstwie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Center for balance mellem arbejdsliv og familieliv/ Centrum Work-Life Balance w Kokkedal (Dania).

W latach 2008-2011 FAL zrealizowała kilkanaście projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w szczególności dla kobiet-matek w małych gminach Wielkopolski, za które autorka i koordynatorka projektów p. Iwona Janicka została podwójną laureatką konkursuEurolider2010organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Ponadto FAL realizuje usługi opieki nad dziećmi do lat 3, m.in. prowadzi żłobek w Poznaniu.

Prezentacja firmy

Fundacja Aktywności Lokalnej (zał. w 2007) od początku dynamicznie rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis