Opis stanowiska pracy

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce poszukuje osoby na stanowisko

INFORMATYK

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows oraz Active Directory
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość środowiska UNIX/LINUX
  • bardzo dobra znajomość architektury sprzętu komputerowego klasy PC
  • praktyczna znajomość z zakresu sieci LAN (TCP/IP, IPsec, zarządzanie i konfiguracja
  • bardzo dobra znajomość języka zapytań Oracle SQL
  • doświadczenie w zakresie administracji baz danych Oracle 10g
  • doświadczenie w administracji systemów ERP (mile widziana znajomość systemu IFS
  • mile widziane doświadczenie i wiedza w zakresie administracji serwerów IBM Lotus Domino
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • administracja Active Directory
  • podstawowa administracja IBM Lotus Domino
  • przygotowywanie raportów i zestawień w języku zapytań Oracle SQL
  • podstawowa administracja Oracle 10g
  • administracja systemu ERP IFS Applications (rozwiązywanie błędów systemowych, wgrywanie poprawek, testowanie nowych rozwiązań w systemie ERP IFS Applications, wsparcie użytkowników systemu)
  • tworzenie i nadzorowanie kopii bezpieczeństwa
  • wsparcie pracowników firmy w zakresie IT (software i hardware)
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu IT
  • zarządzanie i monitorowanie sieci LAN/ WiFi
  • zarządzanie majątkiem IT

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesyłanie cv (z klauzulą :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”)

Prezentacja firmy

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy