Opis stanowiska pracy

• Pomoc użytkownikom końcowym
• Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi
• Nadzór nad bezpieczeństwem IT
• Konfiguracja, instalacja i serwis urządzeń informatyczno-biurowych
• Współtworzenie i bieżące doskonalenie systemów teleinformatycznych
• Raportowanie do kierownika działu
• Aktywny udział w rozwoju IT w spółce
• Optymalizacja nowych i obecnych rozwiązań
• Tworzenie instrukcji dla użytkownika końcowego
• Tworzenie dokumentacji wewnętrznej spółki
• Rozpoznawanie, instalacja i parametryzacja nowego oprogramowania
• Konfigurowanie i dostrajanie parametrów systemu operacyjnego użytkowanego sprzętu
• Administracja i wsparcie dla systemów Windows
• Wykonywanie archiwizacji danych, nadzór nad udziałami sieciowymi, backupem
• Nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN.
• Dbanie o ciągłość pracy systemów, reagowanie na incydenty
• Usuwanie awarii systemów i sprzętu IT
• Archiwizacja danych wrażliwych

Wymagania

• Wykształcenie techniczne – pożądane informatyczne
• Doświadczenie w pracy na rozbudowanych sieciach
• Doświadczenie w branży techniczno-informatycznej
• Znajomość systemów operacyjnych Windows
• Znajomość działania i konfig. sieci LAN / WAN / WiFi
• Podstawowe czynności serwisowe sprzętu IT
• Znajomość ERP Optima, systemów backup, office
• BARDZO DOBRA samoorganizacja pracy, Umiejętność logicznego myślenia
• Umiejętność wyznaczania priorytetów
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Znajomość CCTV będzie dodatkowym Atutem

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy !
• Praca w trybie zmianowym !
• Duża możliwość rozwoju zawodowego !

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych obecnych i przyszłych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości