Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace związane z utrzymaniem infrastruktury IT firmy,
  • Konfiguracja i programowanie systemów teleinformatycznych wdrażanych przez firmę,
  • Modyfikowanie i administracja stronami internetowymi firmy,
  • Tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej do tworzonych systemów.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
  • Ogólna znajomość zagadnień informatycznych w tym sieci komputerowych
  • Umiejętność wykrywania usterek / diagnozowania awarii sprzętowych i programowych
  • Praktyczna znajomość środowisk: Windows (XP,7, Server), Linux Ubuntu
  • Podstawowa znajomość Microsoft SQL, MySQL, PHP oraz języków programowania z rodziny C

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie działającej na rynku od 10 lat,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV i listem motywacyjnym najpóźniej do 30.04.2017. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości