Opis stanowiska pracy

Firma Clovin S.A. zatrudni pracownika do działu IT w miejscowości Czyżew na stanowisko Informatyk .

Szukamy osób:

  • Samodzielnych
  • Ambitnych, wykazujących się inicjatywą w działaniu, dużym zaangażowaniem i determinacją
  • Z bardzo dobrą znajomością systemów Windows oraz Linux
  • Znających podstawowe zagadnienia dotyczące sieci informatycznych np. NAT, DHCP, itp.
  • Ze znajomością baz danych
  • Posiadających wiedzę na temat budowy sprzętu komputerowego
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu problemów
  • Instalacja oraz konfiguracja stacji roboczych
  • Rozbudowa oraz konserwacja sieci informatycznej

CV prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce