Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
1. Administracja domeną Windows
2. Administracja i serwis sprzętu IT (serwery, komputery, telefony GMS i VOIP, drukarki)
3. Administracja zwirtualizowanym środowiskiem serwerowym (Windows Server 2012):
a. Ms Exchange 2010
b. SQL Server 2012
c. FTP
d. DHCP
e. Serwer plików
f. Serwer kopii zapasowych (VeeamBackup)
4. Konfiguracja i serwis stacji roboczych Windows oraz Linux
5. Instalacja oprogramowania na stacjach roboczych
6. Monitorowanie pracy administrowanej infrastruktury oraz diagnozowanie i usuwanie awarii
7. Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu IT i oprogramowania

Oferujemy:
1. Przyjazną atmosferę pracy
2. Stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
3. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji technicznych

Wymagania

Oczekiwania:
1. Doświadczenie w administracji domeną Windows.
2. Znajomość zagadnień związanych z usługami domenowymi
3. Znajomość środowiska wirtualizacji Hyper-V
4. Wiedza z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI
5. Wiedza z zakresu systemów serwerowych Microsoft
6. Doświadczenie w instalacji i serwisowaniu systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz Linux
7. Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i prowadzenie korespondencji
8. Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i zadań

Dodatkowe atuty:
1. Doświadczenie w samodzielnym administrowaniu systemami informatycznymi opartymi na bazach danych Ms SQL Server
2. Znajomość języka T-SQL
3. Doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych o Ms Access
4. Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń

Oosby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems