Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie wsparcia lokalnej infrastruktury IT - wsparcie klienta wewnętrznego,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania serwerowni, systemów IT, sieci telefonicznych oraz innych urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych,
  • pomoc w rozwiązywaniu lokalnych problemów związanych z infrastrukturą IT,
  • współpraca w zakresie zapewnienia prawidłowego funkcjonowaniaprocesów informatycznych;
  • inicjowanie i koordynowanie współpracy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi.

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki
  • doświadczenie w administrowaniu siecią komputerową
  • wiedzy popartej praktyką i umiejętnością jej wykorzystania w zakresie systemów operacyjnych (Windows Server w tym Active Directory), serwerów wirtualnych, macierzy, przełączników sieciowych VLAN, drukarek sieciowych
  • znajomość MySQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • doświadczenie programistyczne w środowisku NET
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania wyzwań
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • interesującą praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems