Opis stanowiska pracy

Zadania

Praca nad złożonymi systemami wspierającymi telefoniczną obsługę klienta, np. call center, centrale telefoniczne
Rozwój funkcjonalności systemów
Rozbudowa struktury systemów
Dbanie o jakość kodu
Oferujemy

Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin (web, embedded, mobile)
Rozwój nowoczesnych rozwiązań i systemów
Pracę zdalną - pracujesz kiedy chcesz, rozliczamy się z ustalonych efektów pracy

Wymagania

Pożądany profil

Wykształcenie wyższe (najlepiej w obszarze IT)
Bardzo dobra znajomość PHP5 i wzorców projektowych (pisanie skalowalnych i wydajnych aplikacji)
Praktyczna znajomość JS/NODE.JS/CSS3/HTML5
Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu zgodnego z przyjętymi standardami
Praktyczna znajomość MySql, MsSql
Znajomość architektury REST Api (komunikacja za pomocą JSON/SOAP)
Dobra znajomość systemów Linux - command line
Dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie, zaangażowanie
Mile widziane:
Znajomość systemów CMS
Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem CRM

CV na e-mail: anna.kosak@debesis.

Prezentacja firmy

Debesis Sp. z o.o. producentem i integratorem nowoczesnych rozwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
PRZEWIDZANE
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy