Informatyk z pasją - Administrator sieci i systemów

City Systems Sp. z o.o.

Warszawa, Magdalenka, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się rozwiązaniami z obszaru Smart City. Realizujemy kompleksowe projekty z zakresu systemów parkingowych i rozwiązań e-mobility. Działamy już kilkanaście lat i posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Ze względu dynamiczny rozwój firma poszukuje osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełna wyzwań pracę w innowacyjnej firmie
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej

Szukamy:

  • Szukamy absolwentów lub studentów końcowych lat informatyki lub osób z wiedzą z zakresu informatyki z elementami elektroniki
  • Konieczna znajomość: systemu Linux,

mile widziane:

  • Tworzenie i modyfikacja istniejącego oprogramowania sterującego urządzeniami oraz interfejsu użytkownika w języku C++
  • Tworzenie i modyfikacja skryptów powłoki w Python

Zakres obowiązków:

Instalacja, zarządzanie i diagnostyka problemów z systemem Windows oraz Linux w tym:

    • Tworzenie obrazów kart pamięci opartych o system Linux z aktualnymi wersjami oprogramowania wraz ze skryptami do ich szybkiego powielania na platformy wbudowane x86 (w szczególności Intel Atom) oraz ARM (w szczególności i.MX 6).
    • Rozwiązywanie problemów z obsługą urządzeń wbudowanych w SoC i.MX 6 w systemie Linux (np. kartą dźwiękową).
  • Dobór komponentów sprzętowych typu płyta główna i procesor pod spodziewane obciążenie systemu.
  • Wybór i testowanie kart pamięci CF i SD pod względem przydatności do użycia z systemami plików ext4 i btrfs.
  • Diagnostyka i usuwanie problemów z istniejącym rozwiązaniem programowym pochodzącym od firmy trzeciej na podstawie logów systemu oraz inżynierii wstecznej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Polską innowacyjną, technologiczną firmą zajmującą się r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta